Okulary i buty!

Jaki pojedynczy dodatek może zmienić Twój ogólny wygląd?

Jeśli zgadłeś okulary masz rację!!! Same okulary mogą sprawić, że będziemy wyglądać mądrzej, lepiej, fajniej lub bardziej kujońsko. Mogą one wzmocnić obecny styl lub być najbardziej znaczącą zmianą w nowym wyglądzie, który chcemy osiągnąć.

Dlaczego ktoś chciałby zmienić swój wygląd lub styl, możesz zapytać... Czy oglądałaś programy o metamorfozach na TLC lub śledzisz influencerów na YouTube lub Instagramie? Zmiany w życiu, takie jak przeprowadzka, rozpoczęcie pracy lub urodzenie dziecka, rozmowy kwalifikacyjne i po prostu próba bycia jednym z fajnych dzieciaków - to wszystko powody, dla których ktoś może poszukiwać swojego kolejnego najlepszego wyglądu. Nawet jeśli nie potrzebujesz okularów na receptę, popularnym trendem stało się noszenie oprawek z gładkimi soczewkami, ze względu na styl, jaki nadają!

Jeśli widzisz mnie w mieście, zazwyczaj mam na sobie oprawki w różnych stylach, które pasują do mojego nastroju, stroju lub odzwierciedlają to, co robię w danym dniu. Od czasu do czasu noszę soczewki kontaktowe, ale ich zakładanie doprowadza mnie do szału, a w końcu żaden styl ani marka soczewek kontaktowych nie zapewnia mi takiej ostrości widzenia, jaką mam dzięki okularom.

Noszenie okularów na receptę jest jak noszenie butów. Nie wszystkie oprawki pasują do każdego stroju i nie wszystkie pasują do danej czynności. Dlatego dobrze jest pozwolić sobie na posiadanie więcej niż jednej pary okularów... Niektóre style są sportowe, inne eleganckie. Okulary przeciwsłoneczne na receptę pozwalają czytać na plaży i widzieć swój telefon komórkowy na zewnątrz. Ja mam parę, którą trzymam w swojej szwalni, o silniejszym powiększeniu niż to, którego potrzebuję gdzie indziej. Mój mąż ma różne okulary do golfa, do komputera i do zwykłego życia. Jeśli posiadasz różne buty do różnych czynności, to z pewnością spodoba Ci się noszenie różnych okularów które intuicyjnie odzwierciedlają Twój nastrój i styl życia.

Wiele znanych osób nieustannie wyznacza trendy, nosząc spektakularne okulary. Sprawdź kolekcję grubych, modnych okularów Oprah Winfrey. Poszukaj Brada Pitta w wyjątkowo fajnych oprawkach w październikowym wydaniu GQ, Jennifer Anniston, Johnny Depp i oczywiście legendarny Elton John zostali sfotografowani w szerokiej gamie okularów, od modnych po szykowne i wszystko pomiędzy!

Allied Optical Shop posiada przemyślany wybór modnych oprawek i okularów przeciwsłonecznych, aby zaspokoić potrzeby naszej zróżnicowanej populacji pacjentów. Zapraszamy na nasz jubileuszowy, świąteczny TRUNK SHOW 14 listopada. Będziemy mieli WSZYSTKIE najnowsze oprawki w specjalnych cenach od najlepszych projektantów!

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych propozycji na trunk show:

Trina Turk
Badgely Mischka
Vera Bradley
XOXO
Vari
Moleskine

Bulova
Fysh
Kliik
Ray-Ban
Oakley

Wszyscy w Allied Eye cieszymy się, że będziemy mogli świętować z Państwem naszą 5. rocznicę Trunk Show!